Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podle pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

Dr Robert O. Young

„Je možné, že Dr. Young stojí na prahu nové biologie, jejíž zásady - pokud jejich pravost bude prokázána - mohou vyvolat revoluci v biologii a medicíne.“

- Dr. Neil Solomon, PhD., bývalý reditel výzkumu John Hopkins University

Dr Robert O. Young
Během uplynulých 25 let získal Robert O. Young jako jeden z nejlepších výzkumníků na světě mezinárodní uznaní. Jeho činnost se soustřeďovala především na studium biologie na úrovni buněk. Při bádaní o zásobování buněk živinami se celý život věnoval tomu, aby našel skutečné příčiny vzniku nemocí. Tato badatelská činnost vedla k vytvoření teorie, která se stala známou jako Nová Biologie™, a která pomáhá lidem aby si obnovili svou tělesnou rovnováhu.
Výsledky svých výzkumů publikoval v popředních odborných časopisech. Během uplynulých let vydal víceré úspěšné knihy: Léčba léčivými rostlinami (1988), Jedna příčina, jedna nemoc, jedna terapie (1992), Nemocný a unavený (1995), Zpět do Domu zdraví (1999), ph Zázrak (2002), Zhubněte odkyselením (2004) a pH Zázrak pro diabetiky.

Pravidelné vystupuje na konferencích, seminářích, univerzitách medicíny a zdraví ve všech koutech světa (Čínská centrální univerzita, Univerzita Brigham Young, Státní vysoká škola v Utahu, Vídeňská univerzita, Univerzita Victoria, dále univerzity v městech Boston, Minnesota, Hartford, Oxford a Harvard).

Zázrak phPři těchto aktivitách si vysloužil i tu čest, že ho pozvali do výboru na reformu stravovaní při NASA. V současnosti pracuje na univerzitě v Puerto Rico, a také  v rámci projektu, který zorganizuje Centrum pro diabetiky se sídlem v Puerto Rico, kde se věnuje možným metodám léčení I. a II. typu cukrovky.
Dr. Young získal svůj diplom na univerzitě v Utahu v oboru biologie a obchodní vědy, potom studoval mikrobiologii od Dr. Roberta Bradforda v Bradfordově Institutu v Kalifornii. Dr. Bradford je v současnosti profesorem krevní analýzy na Washingtonské univerzitě.

Dr. Young získal v roce 1993 diplom z vědy o stravování, a v roce 1995 doktorát z chemie a biologie. V roce 1977 získal z vědy o stravování vědecký titul PhD. Po řadě studií a výzkumů se v roce 1999 stal i doktorem přírodního  léčitelství.

Je členem Americké společnosti mikrobiologie, Amerického svazu přírodního léčitelství, je čestným členem Holistického svazu zdraví v Connecticutu, dále členem předsednického sboru Univerzity Brigham Young, současně je poradcem v oblasti stravovaní pro víceré podniky.

Zhubnete odkyselenimJako host vystupoval na početných konferencích o medicíně a zdraví, a také v různých amerických rozhlasových a televizních vysíláních a programech. Mezi jeho nejvýznamnější badatelské výsledky patří analýza a popis prvotních příčin takových závažných onemocnění jako jsou obezita, cukrovka, rakovina a kornatění cév (arterioskleróza).

Dr. Robert Young svou kariéru zasvětil tomu, aby našel ty chybějící prvky řetězu, které jsou potřebné k celkovému pochopení toho, čemu je třeba rozumět pod pojmem zdraví.

Dr. Young není lékařem ani přírodním léčitelem, ani nevykonává praxi v těchto odvětvích. Získal pět vědeckých hodností, z toho tři doktoráty. Dr. Young je vědcem, poradcem v oblasti stravování, pedagogem a mikrobiologem, který doposud napsal osm knih o stravování a zdraví, a dále o vědě o krvi a o mikrobiológii.

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!