Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podľa Zázračného pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

Měření překyselení

Jak snadno zjistit, co vašemu tělu chybí?

Jste dlouhodobě unavení a bez energie? Chybí Vám chuť do života a cítíte se vyhořelí? Toužíte mít zase dostatek energie a žít život naplno? Chcete poradit, jak ztracenou energii znovu získat?

Je to jednoduché! Nechte si provést diagnostiku přístrojem KVANTUM a dle naměřených hodnot Vám zjistíme, jakých živin, nezbytných pro získání větší energie, má vaše tělo nedostatek. Na základě těchto informací Vám sestavíme individuální program na obnovení Vaší vitální energie.

Kvantum znamená množství a odpověď na otázku „kolik?“

Pokud nevíme, kolik minerálů, vitamínů a jiných pro život důležitých látek v těle skutečně máme, je těžké výživu našeho těla správně řídit. To, že nám v naší výživě může něco chybět, obvykle zjistíme, až když se cítíme unavení a vyčerpaní. Ani potom ovšem nevíme, co přesně nám chybí, a co bychom si měli v těle doplnit. Přístroj KVANTUM nám na tyto otázky dokáže dát jasnou odpověď.

Rychlá a bezbolestná procedura, okamžité výsledky

Samotná diagnostika trvá 60 sekund a je absolutně bezbolestná. Nečekají Vás žádné odběry, RTG či CT záření ani dlouhé čekání. Přístroj KVANTUM, pracující na principu magnetické rezonance, provede měření a vyhodnocení 29 různých oblastí těla, jejichž výsledky jsou okamžitě k dispozici.

Měřící přístroj

Zobrazení zdravotního stavu a zjištění nedostatků ve výživě

Měření Vám ukáže biochemický stav Vašich orgánů (ledviny, plíce, játra, srdce atd.), imunitního systému i pohybového ústrojí. Součástí diagnostiky je změření úrovně překyselení těla a určení chybějících minerálů, vitamínů, aminokyselin a koenzymů, bez nichž vaše tělo nemůže fungovat naplno anebo podléhá rychlejšímu stárnutí (např. osteoporóza, celulitida nebo křečové žíly).

Konzultace s terapeutem

Během následné konzultace s terapeutem získáte přehled o Vašem aktuálním zdravotním stavu i jeho příčinách, včetně doporučení k doplnění výživy přírodními preparáty a změně životního stylu.

Objednání na diagnostiku

Využijte tuto nabídku pro sebe nebo doporučte diagnostiku zdravotního stavu přístrojem KVANTUM někomu blízkému. Na měření je nutno se vždy předem telefonicky objednat na čísle 608 155 338, kde Vám budou poskytnuty další informace.

Standardní cena diagnostiky: 600 Kč, NYNÍ AKČNÍ PROMO CENA: 300 Kč
Celková doba trvání: 30 minut

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Měření překyselení – jak snadno zjistit, co vašemu tělu chybí?