Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Promiň, náhodou jsem zhubnul!


Nechci se nikoho dotknout anebo někoho znervóznit. Necítím se jako velký "odborník na hubnutí" (nikdy jsem nedržel dietu a nedržím ji ani teď!). Proto vám povyprávím s nevinností nevědomých, jak jsem toho dosáhl... Čtěte více

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

4 Soli


Oxidace? Baktérie? Houby? Zápaly?
4 SoliPřípravek 4 (pHour) Salts obsahuje soli s „dokonalým“ účinkem proti oxidaci, baktériím, houbám, zápalu, rakovině a stárnutí. Pomáhá hlavně při snižování kyselosti způsobené nevhodnou stravou či poruchami metabolizmu, přičemž udržuje mírně zásaditý charakter organizmu a zpomaluje proces stárnutí.
Čtěte více

Nové Zdraví

Nová teorie Dr. Younga (nadšenci nazývaná až "novou biologií") hlásá (my ji teď trochu zjednodušíme), že většinou za naše choroby může jedna jediná, základní příčina - zvýšená kyselost organizmu.

Nová BiologieV jistém smyslu je "nová biologie" jakoby v protikladu ke "staré biologii" - pasteurovské, podle které jsou choroby a onemocnění dílem choroboplodných baktérií, útočících na organizmus člověka zvenku. Americký biolog (cytológ, mikrobiológ, nutriciológ) Dr Robert O. Young se na základě dlouholetých  výzkumů dopracoval k poznání, že při správném poměru kyselin a zásad (a právě zásady, a ne kyseliny mají být v převaze) v organizmu nemají choroboplodné baktérie žádnou šanci.
Zkuste si představit svoje tělo jako obrovské akvárium. Jistě nepochybujete o tom, že je důležité, aby vnitřní tekutiny v tomto akváriu - teda ve Vašem organizmu - byli čisté, vždyť v nich jako rybičky "plavou" všechny Vaše buňky a celé orgány, protože téměř 70% našeho těla představuje voda!

A teď si představte, že buňky Vašich orgánů se koupou ve vodě znečištěné všelijakým odpadem! Jak k tomu došlo? Nabízíme Vám další představu. Představte si, že na otvor nádrže Vašeho velkého akvária se přímo na filtr, kterým si tělo zabezpečuje čistý životodárný kyslík, namontuje znečišťující roura, přes kterou se voda nasytí oxidem uhelnatým. Tím se sníží hodnota jejího pH a zdravé zásadité prostředí se začne měnit na kyselé. A právě to potom ohrožuje zdraví "rybiček", tedy Vašich buněk a orgánů.

A cosi podobného se stane tehdy, když naházíme do svojí „nádoby“ příliš jídel anebo když zkombinujeme taková jídla, která nejsou vhodná (vytvářející příliš kyseliny, například mléčné výrobky, cukr a živočišné bílkoviny). Naše rybičky si s tím náporem neumí poradit a živiny se začnou rozkládat. Při rozkladu stravy vznikne jedovatý kyselý odpad, chemické látky, které vytvoří další vedlejší produkty. Tyto potom změní původní optimální (tedy zásaditý) charakter našeho organizmu.Toto je v podstatě jen malý příklad toho, co můžeme svému organizmu způsobit, když si takto zahráváme se svými vnitřními tekutinami. Znečišťujeme je zplodinami z ovzduší, kouřením, léky, velkým množstvím kyselých jídel a všeličím dalším, co nabourává zásaditý charakter našeho vnitřního prostředí.

Mnozí z nás věru žijí s takovým narušeným „akváriem“ svého těla, které ještě neselhalo úplně a jakousi setrvačností nám ještě dovoluje vegetovat ze dne na den. Pokud neprovedeme nápravu, jenom si hlouběji a hlouběji narušujeme ztracenou tělesnou rovnováhu. A potom se divíme, jak jsme oslabení chronickými chorobami i epizodickými těžkostmi a jak nám přibývají nové a nové znepokojující diagnózy.

Úroveň pH našich vnitřních tekutin ovlivňuje každou jednotlivou buňku našeho organizmu. Tělo těžko snáší příliš velké výkyvy kyselosti. V podstatě celá látková přeměna závisí na vyrovnanosti vnitřního prostředí. Rozhodně by mělo být zásadité!

Na závěr je možno jen konstatovat, že kyselost ovlivňuje celý náš život a důsledky překyselení jsou různé poruchy, choroby a onemocnění!

pH Zázrak

Robert O.Young, Shelley Redford Youngová

Zazrak pHChronický přebytek kyselin rozežírá tělesné tkáně. Pokud se to včas nezpozoruje, tento proces postupně přeruší všechny buněčné aktivity a funkce – od tlukotu srdce, až po neuronové spalování v mozku. V konečném důsledku způsobuje překyselení organizmu všechny zdravotní obtíže a nemoci.

Naučte se používat tento revoluční program zaměřený na acidobazickou rovnováhu krve, kterou dosáhnete optimalizací příjmu zásad a kyselin ve vaší potravě.

Průkopnický stravovací program s léty prokázanou účinností bude pracovat s vaším metabolizmem, obnoví a upevní vaše zdraví.

Ukážky z knihy pH Zázrak zde.

Wellness produkty v štýle pH

Wellness produkty na odkyslenieVýživové doplňky představují významnou součást zdravého životního stylu, a to i při těch nejlepších jídlech. Do jisté míry je možné je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků. Mnohé potraviny se zpracovávají způsoby, které je zbavují další nutriční hodnoty. K ještě větším ztrátám dochází při vaření potravin. Jediný způsob, jak si zajistit příjem všech potřebných vitamínů, minerálů a mikroživin, spočívá v užívání výživových doplňků. Zabezpečí vám veškerou výživu, kterou tělo potřebuje na to, aby zůstalo zdravé, zásadité a štíhlé.


Čtěte více o wellness produktech - doplňkoch pro zdravou výživu!

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!