Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podle pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

pH Zázrak

Robert O.Young, Shelley Redford Youngová

Zazrak pHChronický přebytek kyselin rozežírá tělesné tkáně. Pokud se to včas nezpozoruje, tento proces postupně přeruší všechny buněčné aktivity a funkce – od tlukotu srdce, až po neuronové spalování v mozku. V konečném důsledku způsobuje překyselení organizmu všechny zdravotní obtíže a nemoci.

Naučte se používat tento revoluční program zaměřený na acidobazickou rovnováhu krve, kterou dosáhnete optimalizací příjmu zásad a kyselin ve vaší potravě.

Průkopnický stravovací program s léty prokázanou účinností bude pracovat s vaším metabolizmem, obnoví a upevní vaše zdraví.

První K - Kyseliny

KyselinyVyjděme z předpokladu, že nejdůležitější ze všech druhů rovnováhy, které si lidské tělo musí udržet, je poměr mezi kyselinami a zásadami. Organizmus vynakládá značné úsilí na zachování přiměřeného, teda mírně zásaditého charakteru krve. V tělesných tkáních však až příliš lehce (a příliš často) převáží kyseliny. Tato nerovnováha připravuje půdu pro chaos a otevírá dveře chorobám. Překyselení tělesných tekutin a tkání představuje základ všech onemocnění i celkového pocitu nepohody. Za prvé, tělo je náchylné na choroboplodné zárodky jenom tehdy, když je překyselené – když si zachová zdravou zásaditou rovnováhu, nenajdou v něm záchytné místo. Za druhé, podmínkou zdraví je náležitá acidobazická rovnováha. Jedinou možností, jak ji dosáhnout, je správná strava (například ta, kterou vám navrhne tato kniha).

Více najdete v knize Zázračné pH.

Únava

ÚnavaÚnava je pravděpodobně nejvýznamnějším příznakem či obtíží při překyselení organizmu anebo při přemnožení škodlivých mikroorganizmů (prohlédněte si rámeček na s. 30 s nadpisem „Příběh Jennifer“). Ty totiž v našem těle zkvašují cukr, který bychom jinak využili jak zdroj energie (potom, aby přilily olej do ohně, uvolní kyselý odpad). Jako byste se pokoušeli doplnit benzín do nádrže automobilu, z které ho někdo právě odčerpává. Bez energie potřebné na pohon se auto nedostane daleko, ani nepodá dobrý výkon. Toxiny tvořící se v kyselém organizmu potlačují vstřebávání bílkovin, minerálů a dalších živin, což následně oslabuje schopnost těla tvořit enzymy, hormony a stovky dalších látek potřebných pro činnost orgánů a dodávaní energie buňkám. Narušuje to i rekonstrukci buněk a dalších důležitých složek nezbytných pro tvorbu energie v našem těle.

Více se dočtete v knize Zázračné pH.

Koloidy

Velká část doporučovaných látek má koloidní (tekutou téměř až homeopatickou) podobu. Koloidy představují nejmenší biologickou formu jakékoliv látky a jsou tak drobné, že dokážou projít membránami. Živiny v této formě absolvují celý trávící proces a tělo je lehce vstřebá a využije. Nemusíte mrhat energií, abyste je přeměnili na využitelnou podobu tak jako v případě standardních výživových doplňků. Je to důležité hlavně tehdy, když trpíte nějakou chorobou, která ještě více zatěžuje vaše trávení, čímž zvyšuje riziko, že budete podvyživení právě v době, kdy nejvíce potřebujete živiny.

Více v knize Zázračné pH.

Zhubněte odkyselením

Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna  - cesta k ideální hmotnosti!

Zhubněte odkyselenímUznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Problém s hmotností pomine, až když začneme řešit jeho podstatu - kyseliny. Tělo totiž zadržuje tuk jako ochranu před nadbytkem kyselin z běžné stravy. Stručně řečeno, netrpíme nadváhou, ale překyselením. Kdyby tuk nechránil naše buňky, tkáně a orgány před kyselinami, zemřeli bychom. Tuku bychom tedy měli být vděčni!

Jednoduchý program v knize se skládá ze sedmi kroků k ideální hmotnosti.

Ukážky z knihy Zhubněte odkyselením zde.

pH Zázrak pro diabetiky

Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

pH Zázrak pro diabetikyDoktor Robert Young – autor knih pH Zázrak a Zhubněte odkyselením, přináší čtenářům další vynikající knihu s názvem Zázračné pH pro diabetiky. Představuje v ní revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu.

Nejde jen o další titul v řadě knih o této problematice. Praktická příručka nám poradí, jak si pomoci v případě nemocí souvisících s cukrovkou – a může dokonce nabídnout cestu k vyléčení. Poskytuje rady jak předcházet příznakům této choroby a překonat je.

Autor je přesvědčen, že po přečtení knihy Zázračné pH pro diabetiky a aplikování uvedených principů se každému čtenáři zlepší kvalita a délka života. Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista nabízí návod na nový způsob života, stravování a myšlení, který nás ochrání před zbytečnou bolestí a utrpením.

Čtěte více o knize pH Zázrak pro diabetiky.

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!