Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podle pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

Produkty a Výživové Doplňky

Produkty pro odkyseleniNaše produkty jsou doplňky stravy, ne léky, tedy není možné od nich očekávat léčivý účinek. Cílem našich produktů je snížení kyselosti organizmu, čili pomoci k tomu, aby se znovu vytvořila naše chemická, kyselo-zásaditá rovnováha. Na základě své výzkumné činnosti si Dr. Robert Young myslí, že pokud tato rovnováha nastane, choroboplodné baktérie se nebudou moci usadit a rozmnožit v těle člověka, resp. samo-léčebné mechanizmy organizmu člověka budou lépe fungovat.

Doposud máme mimořádně dobré výsledky v této oblasti, viděli jsme celou škálu nemocí, které se po nastolení kyselo-zásadité rovnováhy vytratily. Kromě toho velmi mnoho zdravých lidí cítilo, že mají více energie, cítili se lépe, a měli i zlepšené schopnosti koncentrace a vyšší výkonnost.

Prášek SuperGreens a kapky Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!

Wellness Produkty

Výživové doplňkyVýživové doplňky představují významnou součást zdravého životního stylu, a to i při těch nejlepších jídlech. Do jisté míry je možné je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Více informací o výživových dplňkoch zde.

Jak získat produkty

Jak ziskat produktyProdukty vyvinuté Dr. Youngem pro zvyšování míry zásad v těle se dostávají na trh prostřednictvím poradenského systému. Pro více informací o způsobech, jak můžete získat tyto produkty z této stránky, klikněte zde.