Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podľa Zázračného pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHPředstavujeme Vám Alkalizující kombinaci - zelený prášek SuperGreens a kapky Prime pH.

• Je směsí 49 druhů biologicky pěstovaných zelenin, zelených trav, listů a naklíčených obilných zrn.

• Tyto druhy rostlin obsahuji více než 125 druhů přírodních vitamínů, minerálních látek, aminokyselin a bioflavonoidů.

• Speciálně energizuje: patentovaná bioenergetická technika InnerLight nabije prášek elektrostatickým nábojem - rozdíl budete pociťovat!

• Superkoncentrát - 20:1. Je čtyřikrát silnější, než běžné zelené prášky.

• Částice koloidních rozměrů, které s vodou tvoří koloidní směs - to umožňuje maximální vstřebávání.

• Neobsahuje škodlivé řasy, houby, resp. probiotické baktérie.

SuperGreens - prášek, kapsle

SuperGreensNáš základní produkt – zelený nápoj - SuperGreens doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energie a vitality.

Produkt SuperGreens, absolutní favorit mezi přípravky na odkyselení, se skládá z čisté, biologicky pěstované zelené trávy, klíčků, zelenin, resp. z organických minerálních látek, a složky mají velmi vysokou koncentraci. Jedna denní dávka tohoto produktu odpovídá alkalizační schopnosti čerstvé zeleniny v množství cca. 1,5 kilogramu. Zvláštností těchto produktů je to, že InnerLight nabije v zeleném koncentrátu existující drobné částice elektrickým nábojem (elektrické anebo statické nabití znamená přidání elektronů, tedy negativních nábojů, což zvyšuje alkalizační chemický účinek). Speciální úpravou se tyto látky rozdrobí až na prášek tak, aby po smíchání s vodou vytvořili tzv. koloid. V tomto koloidu zůstanou tyto částice pevné (tedy z chemického hlediska se nerozpustí), ale tato směs se chová jako roztok. Celkový povrch mimořádně malých častíc účinné látky je obrovský, proto fyziologické účinky jsou velmi efektivní. Patentovaným postupem, mikroionizací se dosáhne to, že tyto částice zůstanou oddělené i později.

Složení: zelená pšenice khorasan, mladý ječmen, meduňka lékařská, mladá kukuřice, list jitrocele, list brusinky, list vojtěšky, list pupavy, list černého ořechu, list ostružiny, lopuchový list, list maliny, list z čínské rostliny boldo, list vodilky, list papaye, list jahody, list rozmarýnu, sójový lecitin, kůra z vrby bílé, kůra jilmu plavého, kořen slezu bílého, kořen lapacha, kukuřičná vlákna, beta-karoten, šípek (rose canina), echinacea, pýr plazivý, tavolník obyčejný, mladý oves, sójové klíčky, kapustový list, špenátový list, ovoce okra, hlávková kapusta, celer, petrželová nať, brokolice, kořen kurkumy, rajče, potočnice lékařská, džus z vojtěšky, list máty peprné, list máty kučeravé, list gaultérie ležaté, list šalvěje, list mateřídoušky, směs minerálů, koncentrát z listu aloe very.

Na začátku používaní mnozí pociťují dočasné příznaky čistící procedury. Těmi mohou být revmatické bolesti, rýma anebo bolesti hlavy, ale naštěstí jsou jen mírné a trvají maximálně 1-2 týdny. Tento jev se podobá příznakům projevujícím se i při jiných detoxikačních kůrách, a samozřejmě bezplatně poskytneme osobní pomoc všem, kteří o to požádají.

Balení a orientační ceny:
SuperGreens prášek 180g: 1225 Kč
SuperGreens prášek 420g: 2588 Kč
SuperGreens kapsle 180 ks: 1770 Kč

Prime pH - kapky

Prime pHPrime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla.

Pomůže Vám v tom, aby Vaše krev snadněji nabírala kyslík z vody, a zesiluje účinek prášku neutralizujícího kyselinu.

• Je silným katalyzátorem kyslíku - napomáhá optimálnímu fungování buněk.

• Je jedinečnou, patentovanou formou chloritanu sodného (nie chloridu!), což má při svém alkalizujícím účinku i účinek proti-bakteriální a proti-mykózní, a do krevního oběhu přivádí nevázaný kyslík.

• Jeho lehce stravitelné komponenty zvyšují míru zásaditosti, nabijí energií a živí Vaše buňky, přičemž dávají do rovnováhy úroveň pH Vašeho organizmu.

Balení a orientační ceny:
Prime pH kapky 60 ml (doporučeno k SuperGreens 180 g): 815 Kč
Prime pH kapky 120 ml (doporučeno k SuperGreens 420 g): 1634 Kč

Wellness Produkty

Výživové doplňkyVýživové doplňky představují významnou součást zdravého životního stylu, a to i při těch nejlepších jídlech. Do jisté míry je možné je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Více informací o výživových dplňkoch zde.

Jak získat produkty

Jak ziskat produktyProdukty vyvinuté Dr. Youngem pro zvyšování míry zásad v těle se dostávají na odbyt prostřednictvím poradenského systému. Pro více informací o způsobech, jak můžete získat tyto produkty z této stránky, klikněte zde.
Zhubněte odkyselením

Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna  - cesta k ideální hmotnosti!

Zhubněte odkyselenímUznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Problém s hmotností pomine, až když začneme řešit jeho podstatu - kyseliny. Tělo totiž zadržuje tuk jako ochranu před nadbytkem kyselin z běžné stravy. Stručně řečeno, netrpíme nadváhou, ale překyselením. Kdyby tuk nechránil naše buňky, tkáně a orgány před kyselinami, zemřeli bychom. Tuku bychom tedy měli být vděčni!

Jednoduchý program v knize se skládá ze sedmi kroků k ideální hmotnosti.

Ukážky z knihy Zhubněte odkyselením zde.

pH Zázrak pro diabetiky

Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

pH Zázrak pro diabetikyDoktor Robert Young – autor knih pH Zázrak a Zhubněte odkyselením, přináší čtenářům další vynikající knihu s názvem Zázračné pH pro diabetiky. Představuje v ní revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu.

Nejde jen o další titul v řadě knih o této problematice. Praktická příručka nám poradí, jak si pomoci v případě nemocí souvisících s cukrovkou – a může dokonce nabídnout cestu k vyléčení. Poskytuje rady jak předcházet příznakům této choroby a překonat je.

Autor je přesvědčen, že po přečtení knihy Zázračné pH pro diabetiky a aplikování uvedených principů se každému čtenáři zlepší kvalita a délka života. Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista nabízí návod na nový způsob života, stravování a myšlení, který nás ochrání před zbytečnou bolestí a utrpením.

Čtěte více o knize pH Zázrak pro diabetiky.