Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podle pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

4 Soli


Oxidace? Baktérie? Houby? Zápaly?
4 SoliPřípravek 4 (pHour) Salts obsahuje soli s „dokonalým“ účinkem proti oxidaci, baktériím, houbám, zápalu, rakovině a stárnutí. Pomáhá hlavně při snižování kyselosti způsobené nevhodnou stravou či poruchami metabolizmu, přičemž udržuje mírně zásaditý charakter organizmu a zpomaluje proces stárnutí.
Čtěte více

Jak získat produkty a doplňky výživy

Produkty InnerLightProdukty na zvyšování míry zásad, vyvinuté doktorem Youngem, se dostávají na trh prostřednictvím poradenského systému.

Je tomu tak proto, jelikož v procesu konzumace produktů, v jehož průběhu se postupně vylučují z těla kyseliny, se díky vylučování jedovatých látek z tkání a tukových buněk mohou objevit příznaky detoxikace. Je dobré, když je v té době někdo nablízku, kdo nás má osobně pod dohledem, a na koho se můžeme obrátit s otázkami a myšlenkami. Pokud byste si rádi vyzkoušeli produkty Dr. Younga, můžete se zkontaktovat s firmou MARKSTAR, která vám zprostředkuje jejich dodání.

Naši spolupracovníci jsou kdykoli k dispozici, aby Vám poskytli podrobné informace!

Objednávání produktů

Alkalizující produkty společnosti InnerLight je možné si objednat v Kč na dobírku na telefonním čísle 608 155 338 nebo emailové adrese markstar@email.cz

Ceník základních odkyselujících produktů ke stažení najdete zde.

Podpora při MO prodeji produktů

Pokud máte zájem stát se MO prodejcem produktů InnerLight a využít tuto možnost podnikání, pro bližší informace nás kontaktujte na telefonních číslech anebo e-mailové adrese uvedené v kontaktech.

Wellness produkty ve stylu pH

Wellness produkty na odkyslenieVýživové doplňky představují významnou součást zdravého životního stylu, a to i při těch nejlepších jídlech. Do jisté míry je možné je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků. Mnohé potraviny se zpracovávají způsoby, které je zbavují další nutriční hodnoty. K ještě větším ztrátám dochází při vaření potravin. Jediný způsob, jak si zajistit příjem všech potřebných vitamínů, minerálů a mikroživin, spočívá v užívání výživových doplňků. Zabezpečí vám veškerou výživu, kterou tělo potřebuje na to, aby zůstalo zdravé, zásadité a štíhlé.


Čtěte více o wellness produktech - doplňkoch pro zdravou výživu!

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!