Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podľa Zázračného pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

Promiň, náhodou jsem zhubnul!


Nechci se nikoho dotknout anebo někoho znervóznit. Necítím se jako velký "odborník na hubnutí" (nikdy jsem nedržel dietu a nedržím ji ani teď!). Proto vám povyprávím s nevinností nevědomých, jak jsem toho dosáhl... Čtěte více

pH Zázrak pro diabetiky

Robert O.Young, Shelley Redford Youngová

Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

pH Zázrak pro diabetikyDoktor Robert Young – autor knih pH Zázrak a Zhubněte odkyselením, přináší čtenářům další vynikající knihu s názvem Zázračné pH pro diabetiky. Představuje v ní revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu.

Nejde jen o další titul v řadě knih o této problematice. Praktická příručka nám poradí, jak si pomoci v případě nemocí souvisících s cukrovkou – a může dokonce nabídnout cestu k vyléčení. Poskytuje rady jak předcházet příznakům této choroby a překonat je.

Autor je přesvědčen, že po přečtení knihy Zázračné pH pro diabetiky a aplikování uvedených principů se každému čtenáři zlepší kvalita a délka života. Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista nabízí návod na nový způsob života, stravování a myšlení, který nás ochrání před zbytečnou bolestí a utrpením.

Diabetes resp. cukrovka – onemocnění definované vysokou koncentrací cukru v krvi a neschopností organizmu vytvářet či využít inzulín. Je to nemoc, jejíž výskyt na celém světě nejrychleji narůstá. Nabývá charakteru epidemie a bohužel, stále více mezi mladými lidmi. Diabetes je těžkým a dokonce smrtelným onemocněním vzhledem ke svým vedlejším účinkům a komplikacím, např. onemocnění srdce a ledvin, oslepnutí, poškození nervů a amputace. Kvůli cukrovce ztratí každoročně zrak desítky tisíc nemocných; u lidí ve věku od 25 do 74 let je diabetes hlavní příčinou oslepnutí. V porovnání se zdravými lidmi mají diabetici přibližně sedmkrát vyšší pravděpodobnost, že oslepnou. Příznaky cukrovky často nastupují pozvolně a vyznačují se těžkostmi, které nepřipisujeme nezbytně jenom hladině cukru v krvi: celkovou únavou, omámeností, závratěmi, zmateným myšlením, zapomnětlivostí, studenýma rukama a nohami, nejasným či zamlženým viděním. Proto mohou tato postižení po mnoho let unikat diagnóze.

Lékaři pracující v tomto oboru si nepřestávají klást otázku, kde se stala chyba a co třeba udělat, abychom nemoc zvládli. Oficiální medicína však nenabízí diabetikům téměř žádnou pomoc, kromě celoživotního užívání léků s potenciálně ničivými vedlejšími účinky.

Doktor Young tvrdí, že jde o to, jak se na diabetes díváme. Pokud chápeme diabetes jako následek stavu prostředí obklopujícího buňky a ne jako chorobu samotných buněk, otevřou se nám nové dveře, za kterými najdeme jednoduchý, přirozený přístup vedoucí k řešení.

Zásadní otázka tedy zní: Jak buňkám poskytnout správné prostředí? Jaké změny životního stylu jsou optimální pro udržení rovnováhy pH v organizmu a odstranění nemocí včetně cukrovky? Na tyto otázky najdete odpovědi v této knize.

Navíc se dozvíte:
- jak upravit stravovací návyky / přechod na stravu založenou na plnohodnotných, přírodních potravinách, především na zelené zelenině, která udržuje pH v rovnováze, aby mohlo zneškodnit diabetes i jeho ničivými zdravotními následky/
- jakými výživovými doplňky je třeba stravu zpestřit
- jaké jsou vhodné formy pohybu pro diabetiky, který je neodmyslitelnou součástí léčby diabetu, a který se soustřeďuje na zlepšení lymfatické cirkulace a očisty těla.

Pro běžného čtenáře je to úplně nový pohled na problém zvaný – diabetes.

Samozřejmě, spoluautorka knihy, Shelley vymyslela opět celou řadu nových a vynikajících receptů na chutná a zdravá jídla pro diabetiky a pro všechny, kteří touží po pevném zdraví.

pH Zázrak

Robert O.Young, Shelley Redford Youngová

Zazrak pHChronický přebytek kyselin rozežírá tělesné tkáně. Pokud se to včas nezpozoruje, tento proces postupně přeruší všechny buněčné aktivity a funkce – od tlukotu srdce, až po neuronové spalování v mozku. V konečném důsledku způsobuje překyselení organizmu všechny zdravotní obtíže a nemoci.

Naučte se používat tento revoluční program zaměřený na acidobazickou rovnováhu krve, kterou dosáhnete optimalizací příjmu zásad a kyselin ve vaší potravě.

Průkopnický stravovací program s léty prokázanou účinností bude pracovat s vaším metabolizmem, obnoví a upevní vaše zdraví.

Ukážky z knihy pH Zázrak zde.

Zhubněte odkyselením

Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna  - cesta k ideální hmotnosti!

Zhubněte odkyselenímUznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Problém s hmotností pomine, až když začneme řešit jeho podstatu - kyseliny. Tělo totiž zadržuje tuk jako ochranu před nadbytkem kyselin z běžné stravy. Stručně řečeno, netrpíme nadváhou, ale překyselením. Kdyby tuk nechránil naše buňky, tkáně a orgány před kyselinami, zemřeli bychom. Tuku bychom tedy měli být vděčni!

Jednoduchý program v knize se skládá ze sedmi kroků k ideální hmotnosti.

Ukážky z knihy Zhubněte odkyselením zde.

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!