Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podľa Zázračného pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

pH Zázrak - Zhubněte odkyselením

Uveďte do pohybu svoje pH! Vyvážená látková výměna  - cesta k ideální hmotnosti!

Zhubněte odkyselenímUznávaný americký mikrobiolog a nutricionista, doktor Robert O. Young přichází i s manželkou a šéfkuchařkou Shelley s radikálním tvrzením, že hubnutí nesouvisí se sacharidy či kaloriemi. Problém s hmotností pomine, až když začneme řešit jeho podstatu - kyseliny. Tělo totiž zadržuje tuk jako ochranu před nadbytkem kyselin z běžné stravy. Stručně řečeno, netrpíme nadváhou, ale překyselením. Kdyby tuk nechránil naše buňky, tkáně a orgány před kyselinami, zemřeli bychom. Tuku bychom tedy měli být vděčni!

Jednoduchý program v knize se skládá ze sedmi kroků k ideální hmotnosti.

Dozvíte se i to, že:
- ideální hmotnosti dosáhneme konzumováním množství zdravých tuků a zelené zeleniny. Rozpustí se všechen tuk zadržující kyseliny a tělo ho už víc nebude potřebovat.
- také dostatečné hydratování těla vhodnou vodou dělá při hubnutí doslova zázraky
- zhubnout je možné jen správným cvičením
- které potraviny zvyšují zásaditost organizmu a které ho překyselují
- analýza krve na mikroskopické úrovni prozradí mnoho o zdravotním stavu

Celou knihou se jako niť táhnou svědectví mužů i žen, kteří nejenže zhubli pomocí životného programu ve stylu zázračného pH, ale po dosažení ideální hmotnosti u nich došlo k poklesu krevního tlaku, hladiny cholesterolu a cukru v krvi, dokonce i ke zvratu v průběhu dlouhodobých onemocnění. Součástí knihy jsou dramatické fotografie „předtím a potom“. Nechybí množství tvořivých a chutných receptů na přípravu zdravých, zásaditých jídel - od předkrmů a polévek přes hlavní jídla až po dezerty. 


Níže najdete několik úryvků z knihy.

Jste tím, co pijete

"Voda je nejen zrcadlo odrážející naši mysl – voda je zdroj života."
Masaru Emoto


70 procent lidského těla tvoří voda. Ve vašem organizmu se nachází 38 – 49 litrů této tekutiny. Představuje 75 procent objemu svalů a srdce, 83 procent mozku a ledvin, 86 procent plic a 95 procent očí. Dokonce i kosti obsahují 22 procent vody. Nejpřesvědčivěji však působí skutečnost, že 90 procent krve tvoří právě voda. Doslova jste tedy tím, co pijete. Pokud nepřijímáte dostatek vody – platí to o většině Američanů – anebo když pijete nevhodné nápoje, ohrožujete svoje zdraví. Jedním z projevů tohoto stavu je i vaše hmotnost. Proto pevně věřím, že nejdůležitější ze všeho je pití kvalitní vody – a to ve velkých množstvích.

Potom nejenže budete zdraví, ale dosáhnete a udržíte si ideální hmotnost.

Stravování mimo domácnost

Ať už se vypravíte kamkoliv, tento program vás bude provázet. Dnes už dostanete salát prakticky všude, dokonce i v restauracích s rychlým občerstvením. V lepších podnicích vyzkoušejte předkrm (měl by tvořit 20 – 30 percent) a objednejte si velký salát. Objednejte si to, co chcete; většina restaurací vám vyhoví – dočkáte se talíře se spařenou zeleninou anebo aspoň vynechání některé z přísad. Abyste si ulehčili situaci, použijte kouzelné slůvko „alergický“ (například „Jsem alergický na houby, nepoužijte je, prosím, při přípravě restované směsi“).

Pokud se chystáte na let, předem si telefonicky objednejte stoprocentně  veganské jídlo. Připraví vám aspoň něco, co budete moci sníst. (A přineste si velkou láhev zeleného nápoje – let vás samozřejmě dehydruje!)

Základní Výživové doplňky

Výživové doplňky představují významnou součást hubnutí, a to i při té nejlepší dietě. Do jisté míry je možno je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků. Mnohé potraviny se zpracovávají způsoby, které je zbavuji další nutriční hodnoty. K ještě větším ztrátám dochází při vaření potravin. Jediný způsob, jak si zajistit příjem všech potřebných vitamínů, minerálů a mikroživin, spočívá v užívání výživových doplňků. Tato kapitola podrobně popisuje, jak podpořit zdravé, přirozené a trvalé zhubnutí každodenním užíváním devíti výživových doplňků.

pH Zázrak

Robert O.Young, Shelley Redford Youngová

Zazrak pHChronický přebytek kyselin rozežírá tělesné tkáně. Pokud se to včas nezpozoruje, tento proces postupně přeruší všechny buněčné aktivity a funkce – od tlukotu srdce, až po neuronové spalování v mozku. V konečném důsledku způsobuje překyselení organizmu všechny zdravotní obtíže a nemoci.

Naučte se používat tento revoluční program zaměřený na acidobazickou rovnováhu krve, kterou dosáhnete optimalizací příjmu zásad a kyselin ve vaší potravě.

Průkopnický stravovací program s léty prokázanou účinností bude pracovat s vaším metabolizmem, obnoví a upevní vaše zdraví.

Ukážky z knihy pH Zázrak zde.

pH Zázrak pro diabetiky

Revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu

pH Zázrak pro diabetikyDoktor Robert Young – autor knih pH Zázrak a Zhubněte odkyselením, přináší čtenářům další vynikající knihu s názvem Zázračné pH pro diabetiky. Představuje v ní revoluční způsob stravování při diabetu 1. a 2. typu.

Nejde jen o další titul v řadě knih o této problematice. Praktická příručka nám poradí, jak si pomoci v případě nemocí souvisících s cukrovkou – a může dokonce nabídnout cestu k vyléčení. Poskytuje rady jak předcházet příznakům této choroby a překonat je.

Autor je přesvědčen, že po přečtení knihy Zázračné pH pro diabetiky a aplikování uvedených principů se každému čtenáři zlepší kvalita a délka života. Uznávaný americký mikrobiolog a nutricionista nabízí návod na nový způsob života, stravování a myšlení, který nás ochrání před zbytečnou bolestí a utrpením.

Čtěte více o knize pH Zázrak pro diabetiky.

Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!