Tel.: 608 155 338
Stiahnite si Adobe Flash player

Zdravé a chutné recepty podle pH


Recepty podľa pH

Uvařte si chutná a přitom zdravá jídla podle našich receptů. Jídla, která Vás nejen nasytí, ale současně i dodají Vašemu tělu živiny potřebné pro zdravé fungování Vašeho metabolizmu. Recepty, všeobecné rady pro stravování podle Zázračného pH či inspiraci v kuchyni najdete po klinutí zde.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hlavní příznaky překyselení


Únava? Nadváha? Hubenost? Alergie?
Jak tyto problémy souvisí s Novým Zdravím - Novou Biologií? Čtěte zde.

Produkty a výživové doplňky

Výživové doplňky představují významnou součást zdravého životního stylu, a to i při těch nejlepších jídlech. Do jisté míry je možné je pokládat za pojistku proti nedostatku živin. Vaše strava totiž nemusí být tak dobrá, jak si myslíte. Za posledních pár desetiletí výrazně poklesla výživová kvalita potravy, protože ochuzená půda neobsahuje dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků. Mnohé potraviny se zpracovávají způsoby, které je zbavují další nutriční hodnoty. K ještě větším ztrátám dochází při vaření potravin. Jediný způsob, jak si zajistit příjem všech potřebných vitamínů, minerálů a mikroživin, spočívá v užívání výživových doplňků. Zabezpečí vám veškerou výživu, kterou tělo potřebuje na to, aby zůstalo zdravé, zásadité a štíhlé.

I v tomto případě platí, že před užitím jakéhokoliv výživového doplňku byste se měli poradit s lékařem.

4 Salts - 4 Soli

4 Salts - 4 SoliPřípravek 4 (pHour) Salts obsahuje soli s „dokonalým“ účinkem proti oxidaci, baktériím, houbám, zápalu, rakovině a stárnutí. Pomáhá hlavně při snižování kyselosti způsobené nevhodnou stravou či poruchami metabolizmu, přičemž udržuje mírně zásaditý charakter organizmu a zpomaluje proces stárnutí.

Složky: Kombinace 4 účinných minerálních solí - hydrogenuhličitanu sodného, uhličitanu hořečnatého, hydrogenuhličitanu draselného a uhličitanu vápenatého.

Balení a orientační ceny:
4 Salts prášek 454 g: 815 Kč
4 Salts kapsle 180 ks: 815 Kč

Liquid Chlorophyl - Tekutý Chlorofyl

Liquid Chlorophyl -  Tekutý ChlorofylMolekula chlorofylu je s výjimkou středového atomu stejná jako molekula hemoglobinu (namísto železa obsahuje hořčík). Z výzkumu Dr. Younga vyplývá, že když člověk přijímá více chlorofylu, zvyšuje se kvalita i kvantita jeho červených krvinek. Svědčí o tom i krevní obraz: počet červených krvinek stoupá a množství hemoglobinu roste (ve zdravém rozsahu). Liquid Chlorofyll je možné přidat k vodě či jakémukoliv zelenému nápoji (SuperGreens či Power Plants) a zvýšit si tím koncentraci této významné složky krve. Pro nové zájemce představuje užívání tohoto přípravku skvělý přechod k „zelenému“ způsobu života.

Balení a orientační cena:
Liquid Chlorophyl 120 ml: 543 Kč

Jak získat produkty

Jak ziskat produktyProdukty vyvinuté Dr. Youngem pro zvyšování míry zásad v těle se dostávají na odbyt prostřednictvím poradenského systému. Pro více informací o způsobech, jak můžete získat tyto produkty z této stránky, klikněte zde.


Novinky - SuperGreens a Prime pH

SuperGreens a Prime pHstručná charakteristika

Náš základný produkt - zelený nápoj SuperGreens - doslova vykoupe buňky v živinách zvyšujících míru zásaditosti, ve vitamínech a minerálních doplňcích, díky kterým bude náš organizmus plný energiea vitality.

Prime pH je katalyzátorem vody a kyslíku v krevním oběhu. Tato formule alkalizuje, neutralizuje, naplňuje kyslíkem a vyrovnává hodnotu pH těla. Čtěte podrobnější informace o SuperGreens a Prime pH!